جزییات فراخوان جذب اعضای هیات علمی و بورس دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی جزییات فراخوان جذب اعضای هیات علمی و بورس سال 92 این دانشگاه را تشریح کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی،دکتر حسین بلندی با اشاره به فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ظرفیت این دوره 2281 به ترتیب در گروه های آموزشی علوم انسانی 878 نفر، هنر 200 نفر، دروس عمومی 111 نفر، علوم پایه 69 نفر، فنی مهندسی 894 نفر، کشاورزی و دامپزشکی 27 نفر و پزشکی 102 نفر است.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: به منظور انتشار فراخوان دقیق و منطبق با نیازهای واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه، اطلاعات و آمار اعضای هیات علمی، مدرسین مدعو و دانشجویان شاغل به تحصیل به تفکیک رشته تحصیلی از طریق سامانه ای که به همین منظور طراحی شده، جمع آوری و مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.
بلندی دارا بودن مدرک دکتری تخصصی برای افرادی که به عنوان عضو هیات علمی جذب می شوند را ضروری دانست و افزود: متقاضیان بورس نیز باید دانشجوی دکتری بوده و حتی الامکان آزمون جامع خود را گذرانده باشند.
وی به سیاست دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر توسعه تحصیلات تکمیلی اشاره و تصریح کرد: در همین راستا اولویت با دارندگان مدرک دکتری و اولویت بورس با دانشجویان ترمهای آخر دوره دکتری است.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: مهلت ثبت نام اینترنتی این فراخوان از تاریخ 25 دی ماه تا 25 اسفندماه سال جاری و از طریق وب سایت http://jazb.iau.ir/ است.

/ 0 نظر / 21 بازدید