نحوه دانلود مقالات از 4Shared

دوستای عزیزم سلام

امیدوارم که همیشه خوشحال و سلامت باشید

با توجه به مشکلات پیش آمده در دانلود مقالات یا کتابهای وبلاگ  از وبسایت  4shared تصمیم گرفتم که مراحل دانلود رو بصورت تصویری به شما عزیزان نشون بدم:)

1- بعد از اینکه روی کلمه دانلود کلیک کردید و وارد وبسایت 4shared شدید، روی کلمه Download آبی رنگ که روی اون یک علامت ابر داره کلیک کنید:

2- بعد از کلیک بر روی این دکمه شما به صفحه جدیدی منتقل میشید که 2 تا زمان به شما نشون میده برای سرعت های مختلف دانلود، سمت چپی برای کسانیه که عضو وبسایت هستند و سمت راستی بصورت رایگان ولی شما باید برای 20 ثانیه صبر کنید تا بتونین دانلود کنید. لطفا صبر کنید ................. وقتی شمارش معکوس تموم شد روی کلمه Free download کلیک کنید.

3- بعد از این کلیک، یک فایل اجازه دانلود بر روی کامپیوتر شما رو درخواست میکنه که معمولا سیستم به شما اخطار میده که میتونه به کامپیوتر شما صدمه بزنه، ولی هیچ صدمه ای در کار نیست و کامپیوتر شما هیچ آسیبی از این دانلود نمیبینه، چون این فایل فرمتش PDF هست و فایل اجرایی نیست.  

 

4- در صورت تمایل به دانلود، لطفا بر روی کلمه Keep کلیک کنید و از مقاله جدیدتون لذت ببرید.

لطفا در صورت برخورد با هرگونه مشکل در دانلود مقالات یا کتابها روی پست مربوطه در وبلاگ کامنت بگذارید و مشکلتون رو با من در جریان بگذارید. با توجه به تجربه من بیشتر مشکلات دانلود ناشی از فیلتر شکن ها و سرعت اینترنت هستند، بنابراین لطفا اگه به مشکل برخورد کردید بعد از یک مدت دوباره امتحان کنید.

با آرزوی موفقیت

زینب آزادبخت

/ 0 نظر / 56 بازدید